929400-01-36-RK
Numărul produsului DigiKey
929400E-01-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929400-01-36-RK
Descriere
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 36 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
929400-01-36-RK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,535" (13,59mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,110" (2,79mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
200,0µin (5,08µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Policiclohexilen-dimetilen tereftalat (PCT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,295" (7,49mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,130" (3,30mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 1.210
Verificați stoc primit suplimentar
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 1POS
În stoc: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
În stoc: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
În stoc: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM