929834-04-36-RK
Numărul produsului DigiKey
3M156868-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929834-04-36-RK
Descriere
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 36 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
929834-04-36-RK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,845" (21,46mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Lungime contact - Conectare
0,235" (5,97mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,510" (12,95mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 355
Verificați stoc primit suplimentar
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 1POS
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
În stoc: 800
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM