929835-01-36-RK
Numărul produsului DigiKey
3M156872-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929835-01-36-RK
Descriere
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 36 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
929835-01-36-RK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Înălțime izolație
0,115" (2,92mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Lungime contact - Conectare
0,235" (5,97mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,110" (2,79mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 2.832
Verificați stoc primit suplimentar
Lungime alternativă
CONN HEADER R/A 1POS
În stoc: 2223
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
În stoc: 291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
În stoc: 505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM