SMD1812B150TF/24
Numărul produsului DigiKey
13-SMD1812B150TF/24TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-SMD1812B150TF/24CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-SMD1812B150TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMD1812B150TF/24
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 1.5 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
40 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
120 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
24V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.5 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
3 A
Grosime (Max)
0,083" (2,10mm)
Curent - Max
20 A