PTS181224V150
Numărul produsului DigiKey
283-PTS181224V150TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-PTS181224V150CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-PTS181224V150DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS181224V150
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 1.5 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTS181224V150 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
40 mOhms
Producător
Eaton - Electronics Division
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
120 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Tensiune - Max
24V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.5 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
3 A
Grosime (Max)
0,059" (1,50mm)
Curent - Max
20 A