MINIASMDC150F/24-2
Numărul produsului DigiKey
MINIASMDC150F/24-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MINIASMDC150F/24-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MINIASMDC150F/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MINIASMDC150F/24-2
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 1.5 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
120 mOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
24V
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.5 A
Mărime/Dimensiune
0,181" L x 0,128" l (4,60mm x 3,24mm)
Curent - Decuplare (It)
3 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
20 A
Grosime (Max)
0,076" (1,94mm)
Timp până la decuplare
1.5 s
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
40 mOhms