RSQ25-KIT
Numărul produsului DigiKey
13-RSQ25-KIT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSQ25-KIT
Descriere
FILM RESISTOR KIT
Referință client
Descriere detaliată
Folie de carbon Kit rezistențe 1 – 1M Ohm ±5% 0,25W, 1/4W Orificiu străpuns 4225 bucăți (169 valori - câte 25)
Categorie
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Producător
YAGEO
Toleranță
±5%