CFR-25JB-52-4K7
Numărul produsului DigiKey
13-CFR-25JB-52-4K7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR-25JB-52-4K7
Descriere
RES 4.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
4.7 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Automobile AEC-Q200 Folie de carbon
Modele EDA/CAD
CFR-25JB-52-4K7 Modele
Coeficient de temperatură
-500/+350ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)