CFR-25JB-52-100R
Numărul produsului DigiKey
100QBK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR-25JB-52-100R
Descriere
RES 100 OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Automobile AEC-Q200 Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFR-25JB-52-100R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Automobile AEC-Q200
Prod.
Coeficient de temperatură
-500/+350ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)