CA0612KRX7R9BB104
Numărul produsului DigiKey
13-CA0612KRX7R9BB104TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-CA0612KRX7R9BB104CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-CA0612KRX7R9BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CA0612KRX7R9BB104
Descriere
CAP ARRAY 0.1UF 50V X7R 0612
Descriere detaliată
0,1µF Izolat Condensator 4 Matrice 50 V X7R 1206 (3216 metric)
Coeficient de temperatură
X7R
Capacitanță
0,1µF
Toleranță
±10%
Tensiune - Nominală
50 V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)