CA0612KRX7R9BB102
Numărul produsului DigiKey
311-2073-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-2073-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-2073-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CA0612KRX7R9BB102
Descriere
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0612
Descriere detaliată
1000pF Izolat Condensator 4 Matrice 50 V X7R 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CA0612KRX7R9BB102 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Coeficient de temperatură
X7R
Capacitanță
1000pF
Toleranță
±10%
Tensiune - Nominală
50 V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)