UA78M33CKVURG3
Numărul produsului DigiKey
296-21208-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-21208-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-21208-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UA78M33CKVURG3
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA TO-252-3
Modele EDA/CAD
UA78M33CKVURG3 Modele
Cădere de tensiune (Max)
2V la 350mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
25V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V