UA78M12CKVURG3
Numărul produsului DigiKey
296-19664-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-19664-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-19664-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UA78M12CKVURG3
Descriere
IC REG LINEAR 12V 500MA TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA TO-252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UA78M12CKVURG3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
2V la 350mA
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
30V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V