AHA10AFB-1R
Numărul produsului DigiKey
YAG1007-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AHA10AFB-1R
Descriere
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 10W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Ohms ±1% 10W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AHA10AFB-1R Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Prod.
Caracteristici
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,748" L x 0,799" l (19,00mm x 20,30mm)
Rezistență
1 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,429" (10,90mm)
Toleranță
±1%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
10W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C