KAL10FB1R00
KAL10FB1R00
KAL10FB1R00
Numărul produsului DigiKey
KAL10FB1R00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KAL10FB1R00
Descriere
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 12.5W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Ohms ±1% 12,5W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
KAL10FB1R00 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Mărime/Dimensiune
0,750" L x 0,800" l (19,05mm x 20,32mm)
Rezistență
1 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,421" (10,70mm)
Toleranță
±1%
Putere (wați)
12,5W
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C