TMC0101R000FE02
TMC0101R000FE02
TMC0101R000FE02
Numărul produsului DigiKey
TMC10-1.0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TMC0101R000FE02
Descriere
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 12.5W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Ohms ±1% 12,5W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Prod.
Caracteristici
Rezistent la umezeală
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,750" L x 0,800" l (19,05mm x 20,32mm)
Rezistență
1 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,405" (10,29mm)
Toleranță
±1%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
12,5W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C