VER18US090-JA este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
XP Power
În stoc: 18
Fișă de date
9V 18 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lame multiple (incluse) Intrare
Unboxing 5G NB-IoT Low Power Cellular Developer Starter Kit
VER18US090-JA
Numărul produsului DigiKey
1470-3169-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VER18US090-JA
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
XP Power
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Eficiență
Nivel VI
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Stare piesă
Inactual
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 12,0mm
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
59" (1,50m)
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Conector intrare
Lame multiple
Tip intrare
Lame multiple (incluse)
Mărime/Dimensiune
3,54" L x 1,69" l x 1,68" Î (90,0mm x 43,0mm x 42,7mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CB
Tensiune - Ieșire
9V
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
2A
Greutate
0,177lb (80,29g)
Putere (wați)
18 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)