592502B03400G
592502B03400G
592502B03400G
Numărul produsului DigiKey
HS372-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
592502B03400G
Descriere
HEATSINK TO-220 VERT MNT W/TABS
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Radiator TO-220 Aluminiu 1,0W la 30°C Nivel placă, Vertical
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lățime
0,874" (22,20mm)
Prod.
Diametru
Ambalaj
Vrac
Înălțime aripioară
0,250" (6,35mm)
Stare piesă
Activ
Disipare putere la creșterea temperaturii
1,0W la 30°C
Tip
Nivel placă, Vertical
Rezistență termică la flux de aer forțat
10,00°C/W la 200 LFM
Pachet răcit
Rezistență termică în condiții naturale
22,00°C/W
Metodă de atașare
Înșurubare și pin PC
Material
Formă
Dreptunghiular, Nervuri
Finisaj material
Negru eloxat
Lungime
1,250" (31,75mm)