ACM18US09
Numărul produsului DigiKey
1470-3949-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM18US09
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
9V 18 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Multi-lamă (se vinde separat) Intrare
Modele EDA/CAD
ACM18US09 Modele
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
XP Power
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Serie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
70,9" (1,80m)
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Conector intrare
Lame multiple
Tip intrare
Multi-lamă (se vinde separat)
Mărime/Dimensiune
3,46" L x 1,18" l x 1,95" Î (88,0mm x 30,0mm x 49,5mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CB, CE
Tensiune - Ieșire
9V
Număr standard
60601-1; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
2A
Greutate
0,18lb (81,65g)
Putere (wați)
18 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)