DNR60US12
Numărul produsului DigiKey
1470-1104-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DNR60US12
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 5A
Modele EDA/CAD
DNR60US12 Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Curent - Ieșire (Max)
5A
Putere (wați)
60W
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Eficiență
86%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
90V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
375V
Mărime/Dimensiune
4,53" L x 1,59" l x 3,54" Î (115,0mm x 40,5mm x 90,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V