DNR120AS24-I
Numărul produsului DigiKey
1470-1089-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DNR120AS24-I
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DNR120AS24-I Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
XP Power
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
120W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
Locații periculoase, Industrial, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
86%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-35°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 132V c.a., 180 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,57" L x 2,50" l x 4,92" Î (116,0mm x 63,5mm x 125,0mm)