DNR240PS48-I
Numărul produsului DigiKey
1470-1096-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DNR240PS48-I
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 5A
Modele EDA/CAD
DNR240PS48-I Modele
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 132V c.a., 180 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,38" L x 3,27" l x 4,92" Î (111,3mm x 83,0mm x 125,0mm)