DRL-48V120W1AA
Numărul produsului DigiKey
1145-1214-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRL-48V120W1AA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 2,5A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Serie
Putere (wați)
120W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,63" L x 1,57" l x 4,87" Î (117,6mm x 40,0mm x 123,6mm)