HRPG-150-15 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TDK-Lambda
În stoc: 76
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
HRPG-150-15
Numărul produsului DigiKey
1866-2748-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HRPG-150-15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Ieșire 1
10 A
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
87%
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
6,26" L x 3,82" l x 1,50" Î (159,0mm x 97,0mm x 38,0mm)