FGSMA10BFR
Numărul produsului DigiKey
1470-4774-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGSMA10BFR
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată IEC 320-C14 Montare panou, Flanșă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FGSMA10BFR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent - Disjunctor
Producător
XP Power
Include o siguranță
Da (siguranța nu este inclusă)
Serie
Tip montare
Montare panou, Flanșă
Ambalaj
Tavă
Terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Rezistență de descărcare, Ecranat
Stil conector
IEC 320-C14
Suport siguranță, sertar
Suport siguranțe, Cu siguranțe tip Twin
Tip conector
Soclu, Lame tip tată
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 29,40mm x 60,80mm
Curent nominal - Admisie aparat
Grosime panou
Tensiune nominală - Admisie aparat
115/230V c.a.
Valoare nominală inflamabilitate material
V-2 UL94
Număr de poziţii
3
Protecție la infiltrare
Tip filtru
Filtrat (EMI, RFI) – comercial, Medical
Agenție de aprobare
CE, cURus, UL, VDE
Valoare nominală curent - Filtru
10A