150160GS73103
Numărul produsului DigiKey
732-150160GS73103TR-ND - Bandă și mosor (TR)
732-150160GS73103CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
732-150160GS73103DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
150160GS73103
Descriere
WL-SMTW SMT MONO-COLOR TOP LED W
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 525nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
150160GS73103 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lungime de undă - Dominantă
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Maximă
515nm
Culoare
Caracteristici
Configurație
Independent
Grad
Culoare lentilă
Incolor
Calificare
Transparență lentilă
Transparent
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Oval cu parte superioară plată
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Dimensiune lentilă
Înălțime (Max)
0,75mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V