BLM15BX121SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-11921-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11921-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-11921-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15BX121SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 600mA 170mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM15BX121SN1D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
170mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
600mA