Y0875100R000T9L poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
VPG Foil Resistors
În stoc: 16
Echivalente parametric
Imaginea pentru Y0875100R000T9L nu este disponibilă
Y0875100R000T9L
Numărul produsului DigiKey
Y0875100R000T9L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Y0875100R000T9L
Descriere
RES 100 OHM .3W .01% RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms ±0,01% 0,3W Rezistență axială Radial Rezistent la umezeală, Neinductiv Foaie de metal
Modele EDA/CAD
Y0875100R000T9L Modele
Coeficient de temperatură
±2ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Mărime/Dimensiune
0,228" L x 0,087" l (5,80mm x 2,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)