Y0875100R000T29L poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
VPG Foil Resistors
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
VPG Foil Resistors
În stoc: 0
Imaginea pentru Y0875100R000T29L nu este disponibilă
Y0875100R000T29L
Numărul produsului DigiKey
Y0875100R000T29L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Y0875100R000T29L
Descriere
RES 100 OHM 0.3W 0.01% RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms ±0,01% 0,3W Rezistență axială Radial Rezistent la umezeală, Neinductiv Foaie de metal
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Rezistent la umezeală, Neinductiv
Prod.
Coeficient de temperatură
±2ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,228" L x 0,087" l (5,80mm x 2,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)