Y0793100R000T9L poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Fișă de date
Direct
Fișă de date
Similar
Echivalente parametric
Imaginea pentru Y0793100R000T9L nu este disponibilă
Y0793100R000T9L
Numărul produsului DigiKey
Y0793100R000T9L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Y0793100R000T9L
Descriere
RES 100 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Descriere detaliată
100 Ohms ±0,01% 0,6W Rezistență axială Radial Rezistent la umezeală, Neinductiv Foaie de metal
Modele EDA/CAD
Y0793100R000T9L Modele
Coeficient de temperatură
±2ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,300" L x 0,098" l (7,62mm x 2,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,336" (8,53mm)