T59EE226M063C0100
Numărul produsului DigiKey
718-2254-2-ND - Bandă și mosor (TR)
718-2254-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
718-2254-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T59EE226M063C0100
Descriere
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
53 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 63 V 2917 (7343 metric) 100mOhm la 100kHz
Modele EDA/CAD
T59EE226M063C0100 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Vishay
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
22 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
63 V
Cod dimensiune producător
EE
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100mOhm la 100kHz