PDQ30-Q24-S5-D
Numărul produsului DigiKey
179-PDQ30-Q24-S5-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PDQ30-Q24-S5-D
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – 6A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PDQ30-Q24-S5-D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
6A
Prod.
Putere (wați)
30 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)