ASE-40.000MHZ-L-C-T
Numărul produsului DigiKey
535-ASE-40.000MHZ-L-C-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ASE-40.000MHZ-L-C-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ASE-40.000MHZ-L-C-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASE-40.000MHZ-L-C-T
Descriere
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ASE-40.000MHZ-L-C-T Modele
Stabilitate frecvență
±50ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
13mA
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V