ACS724LLCTR-50AB-T
Numărul produsului DigiKey
620-ACS724LLCTR-50AB-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS724LLCTR-50AB-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS724LLCTR-50AB-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS724LLCTR-50AB-T
Descriere
CURRENT SENSOR HE/OL 50A 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent ±50A 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Bidirecțional 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS724LLCTR-50AB-T Modele
Atributele produsului
Liniaritate
±1,5%
Prod.
Acuratețe
±0,8%
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Timp de răspuns
4µs
Curent - Alimentare (Max)
14mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Curent - Detectare
Polarizare
Bidirecțional
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Sensibilitate
40mV/A
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Frecvență
c.c. – 120kHz