VJ0603A220JXACW1BC
Numărul produsului DigiKey
720-1597-2-ND - Bandă și mosor (TR)
720-1597-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
720-1597-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0603A220JXACW1BC
Descriere
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 pF ±5% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
VJ0603A220JXACW1BC Modele
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C