VJ0603A220JXBAC | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | VJ0603A220JXBAC |
Descriere | CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 22 pF ±5% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | VJ0603A220JXBAC Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Tip montare |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Capacitanță | Înălțime - Montat (Max) – |
Toleranță ±5% | Grosime (Max) 0,036" (0,92mm) |
Tensiune - Nominală | Spațiu între derivații – |
Coeficient de temperatură | Stil derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 150°C | Număr produs de bază |