C1608NP01H220J080AA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | C1608NP01H220J080AA |
Descriere | CAP CER 22PF 50V NP0 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 22 pF ±5% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | C1608NP01H220J080AA Modele |
Serie | Rată defectare – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranță ±5% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,035" (0,90mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 150°C | Stil derivații – |