TR3B106K025C0450
Numărul produsului DigiKey
718-1760-2-ND - Bandă și mosor (TR)
718-1760-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
718-1760-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TR3B106K025C0450
Descriere
CAP TANT 10UF 10% 25V 1411
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 25 V 1411 (3528 metric) 450mOhm
Modele EDA/CAD
TR3B106K025C0450 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Durată de funcționare la temp.
Pachet/cutie
1411 (3528 metric)
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,11mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
25 V
Cod dimensiune producător
B
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
450mOhm