T494B106K025AT
Numărul produsului DigiKey
399-5126-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-5126-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-5126-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T494B106K025AT
Descriere
CAP TANT 10UF 10% 25V 1411
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 25 V 1411 (3528 metric) 3Ohm
Modele EDA/CAD
T494B106K025AT Modele
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Pachet/cutie
1411 (3528 metric)
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Toleranță
±10%
Cod dimensiune producător
B
Tensiune - Nominală
25 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
3Ohm
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C