TAJB106K025RNJ
Numărul produsului DigiKey
478-5257-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-5257-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-5257-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TAJB106K025RNJ
Descriere
CAP TANT 10UF 10% 25V 1411
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 25 V 1411 (3528 metric), 1210 2,5Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TAJB106K025RNJ Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Durată de funcționare la temp.
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1411 (3528 metric), 1210
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
25 V
Cod dimensiune producător
B
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
2,5Ohm