M43P103KB40
Numărul produsului DigiKey
SP043-10K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M43P103KB40
Descriere
TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms 0,75W, 3/4W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 18.0 Rotație Reglare laterală
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M43P103KB40 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Vishay Spectrol
Număr de rotații
18.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,75W, 3/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,252" x 0,189" fațetă (6,40mm x 4,80mm)
Toleranță
±10%