M43P503KB40
Numărul produsului DigiKey
SP043-50K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M43P503KB40
Descriere
TRIMMER 50KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 kOhms 0,75W, 3/4W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 18.0 Rotație Reglare laterală
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Vishay Spectrol
Număr de rotații
18.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
50 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,75W, 3/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,252" x 0,189" fațetă (6,40mm x 4,80mm)
Toleranță
±10%