SUP70101EL-GE3
Numărul produsului DigiKey
SUP70101EL-GE3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SUP70101EL-GE3
Descriere
MOSFET P-CH 100V 120A TO220AB
Termen de livrare standard al producătorului
42 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) Orificiu străpuns TO-220AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SUP70101EL-GE3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7000 pF @ 50 V
Serie
Caracteristică FET
Ambalaj
Tub
Disipare putere (Max)
375W (Tc)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip FET
Grad
Tehnologie
Calificare
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AB
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
190 nC @ 10 V