TZX4V7A-TAP
Numărul produsului DigiKey
112-TZX4V7A-TAPCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-TZX4V7A-TAPTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
TZX4V7A-TAP
Descriere
DIODE ZENER 4.7V 500MW DO204AH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 4.7 V 500 mW – Orificiu străpuns DO-204AH (DO-35)
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 2 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 200 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
DO-204AH (DO-35)
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms