BZX55C9V1-TAP
Numărul produsului DigiKey
BZX55C9V1-TAPGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZX55C9V1-TAPGITB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX55C9V1-TAP
Descriere
DIODE ZENER 9.1V 500MW DO204AH
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 9.1 V 500 mW ±5% Orificiu străpuns DO-204AH (DO-35)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZX55C9V1-TAP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 6.8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 200 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
10 Ohms