SUM110N10-09-E3
Numărul produsului DigiKey
SUM110N10-09-E3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SUM110N10-09-E3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SUM110N10-09-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SUM110N10-09-E3
Descriere
MOSFET N-CH 100V 110A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 110A (Tc) 3,75W (Ta), 375W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
160 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6700 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3,75W (Ta), 375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
9,5mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA