SMCJ15CA
Numărul produsului DigiKey
SMCJ15CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ15CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ15CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ15CA
Descriere
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24,4V Clemă 61,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMCJ15CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
61,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24,4V