SMCJ33CA
Numărul produsului DigiKey
SMCJ33CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ33CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ33CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ33CA
Descriere
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,3V Clemă 28,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
SMCJ33CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
28,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33V
Tensiune - Străpungere (Min)
36,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,3V