SMAJ15CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ15CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ15CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ15CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ15CA
Descriere
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24,4V Clemă 16,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ15CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24,4V