SQD25N06-22L_GE3
Numărul produsului DigiKey
SQD25N06-22L_GE3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SQD25N06-22L_GE3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SQD25N06-22L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SQD25N06-22L_GE3
Descriere
MOSFET N-CH 60V 25A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 25A (Tc) 62W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
50 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1975 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
62W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
22mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA